Майже всі будинки Львова отримали тепло

Окремі будинки досі з холодними батареями через несправність у внутрішньобудинковій системі

СуспільствоОрися Шиян, 12 жовтня 20153902

Станом на ранок 12 жовтня опалення отримують 99,2% споживачів «Львівтеплоенерго».

За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», тепло вже подається до 1616 будинків. Не отримують опалення лише 12 будинків на вул. Кошиця, 9, Б.Хмельницького, 273, 275, Мазепи, 4, 14а, пр. Чорновола, 45, 49, Очаківській, 7, Чигиринській, 13 через прориви у внутрішньобудинковій системі. Ще один будинок на пл. Григоренка, 5 - через реконструкцію котельні на вул. Гнатюка, 20/22.

«Якщо ж мешканці бачать, що у їхньому будинку тепла немає, або ж у одній кімнаті тепло, а в іншій ні, то опалення до будинку подається, а причину його відсутності в середині будівлі чи окремих кімнат потрібно з’ясувати у власника будинку. За справний стан внутрішньобудинкової системи та розподілення тепла в будинку відповідає власник будинку (ЛКП, ЖБК, ОСББ). Найчастіше причиною відсутності тепла є заповітрення внутрібудинкової системи. Потрібно просто її розповітрити», – розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Опалюються у Львові також усі садочки, лікарні і поліклініки.

Лише одна школа на вул. Кониського, 8, Львівська дезстанція на пл. 700-річчя Львова, 2 та Львівська облсанепідемстанція на Тернопільській,19 не отримують тепла через ремонтні роботи у внутрішньобудинковій системі.

Нагадаємо, опалювальний сезон у Львові розпочався 9 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук