McDonald's зупинив роботу ресторанів у Криму

Віра Карпінська, 3 квітня 201410440
McDonald's зупинив роботу ресторанів у Криму
фото avialine.com
McDonald's в Ялті

Підприємство "МакДональдз Юкрейн Лтд" ( Київ) з 3 квітня з виробничих причин тимчасово призупинило роботу трьох закладів мережі ресторанів швидкого харчування McDonald's в Криму.

"У зв'язку з виробничими причинами, які не залежать від компанії "МакДональдз", діяльність закладів, розташованих в Сімферополі, Севастополі та Ялті, була тимчасово припинена. Ми сподіваємося, що зможемо відновити їх роботу, як тільки з'явиться така можливість", - йдеться у повідомленні компанії.

У  "МакДональдз Юкрейн Лтд" зазначили, що компанія надала можливість всім співробітникам зазначених закладів перевестися в будь-який інший заклад McDonald's в Україні із збереженням займаних посад, окладів, тарифів, а також оплатою проїзду співробітників і членів їх сімей на нове місце проживання та забезпеченням їх житлом протягом трьох місяців за рахунок компанії.

"Ми розуміємо і поважаємо рішення кожного нашого співробітника. І якщо співробітник не розглядає для себе можливість переїзду в інше місто України, ми, згідно з чинним законодавством України, пропонуємо варіанти припинення трудових відносин з максимальним урахуванням інтересів співробітників та виплатою компенсації", - зазначено у повідомленні.

Зазначимо, що на початок квітня 2014 року мережа McDonald's з урахуванням ресторанів в Криму і Севастополі об'єднувала загалом 79 закладів у 23 містах України, які обслуговували близько 400 тис. відвідувачів щодня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук