Медіа-кав’ярня з питань гендерної чутливості львівських ЗМІ

Антикафе «Communa» (вул. Галицька, 1).

Анонси17 січня 2018670

Згідно з гендерним моніторингом регіональних медіа, індекс гендерної чутливості львівських медіа складає 33%. Що вплинуло на цей показник? Хто найчастіше фігурує в публікаціях місцевих видань – жінки чи чоловіки – і при висвітленні яких тем? Чим зумовлений вибір осіб, які коментують подію чи дають експертну оцінку фактам і явищам? Як розпізнавати і не використовувати стереотипні образи і для чого нам фемінітиви?

На зустрічі буде презентовано також: результати гендерного моніторингу львівських медіа; індекс гендерної чутливості українських медіа, сформований уперше в Україні (за результатами аналізу понад 9о тис. публікацій у 220 друкованих та інтернет-виданнях 22 областей); посібник «Гендерна абетка для медіа».

Учасники: Оксана Ярош, гендерна експертка, експертка проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» (Луцьк); Богдана Стельмах, координаторка Волинського прес-клубу, керівниця проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» (Луцьк); Любов Максимович, гендерна експертка, голова ГО «Центр “Жіночі перспективи».

До участі в медіа-кав’ярні запрошують журналісток/журналістів львівських медіа, громадських активісток/активістів, яким цікава ця тематика.

Під час зустрічі на учасників/учасниць чекає смачні кава/чай, тістечка.

Реєстрація – обов’язкова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук