Медичні заклади Львова готові до введення воєнного стану

СуспільствоІрина Ващишин, 16 лютого 201513160

Усі медичні заклади у Львові готові до введення воєнного стану. Про це сьогодні, 16 лютого, на прес-конференції заявив начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

За його словами, кожна лікарня чи поліклініка знає, як на випадок оголошення воєнного стану має змінити свою роботу і структуру та де і яку саме допомогу надавати. Повну інформацію про це мають головні лікарі медичних закладів.

Також у лікарнях вже облаштували 42 укриття. «Це підвали наших установ. Не всі – лише там, де була можливість, де є світло, вентиляція, вода. Вони всі розчищені, впорядковані, встановлені лавочки для хворих і вказівники – куди заходити і де вихід. Кожному структурному підрозділу в підвалі визначена його місія – щоб не було натовпу», – зазначив Володимир Зуб.

Відтак він додав: «Також у нас є одне сховище для нетранспортабельних хворих. Це в лікарні швидкої допомоги. Воно також доведене до належного стану. Там є світло і ліжка для лежачих хворих. У сховищі є водопровід. І цього року ми передбачили кошти для відновлення каналізації та перев’язочної, яка передбачена там за проектом. Звісно, що за ці роки її не пильнували. Тепер ми її відновимо. І якщо доведеться хворих евакуювати – можна буде робити невеликі операції та перев’язки».

Окрім цього, за словами Володимира Зуба, у районних поліклініках є графіки, за якими першої допомоги навчають мешканців. Звертатись можуть усі охочі. Раніше такі навички вже отримали понад чотири тисячі львів’ян – в інформаційно-практичному центрі, який восени працював на площі Ринок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук