Медведєв пропонує світу виробити єдині правила Інтернету

СвітУляна Сенко, 31 жовтня 20124332
Медведєв пропонує світу виробити єдині правила Інтернету
фото cnews.ru
Дмитро Медведєв

Прем'єр Росії Дмитро Медведєв пропонує виробити єдині світові правила роботи в інтернеті. Про це він заявив у вівторок на зустрічі з регіональним активом "Єдиної Росії".

"Інтернет має бути вільним і розвиватися за тими законами, які для нього виробить все людство", - сказав Медведєв, передають РИА Новости.

При цьому основна проблема, за його словами, полягає в тому, що значна частина держав не хоче в цьому брати участь - визначати загальні правила роботи.

"Є окремі держави, які займаються цим із задоволенням, тому що в якийсь момент вони отримали пріоритет - це США. Саме вони і визначають, і замовляють там музику", - сказав Медведєв.

Він пояснив, що в певний момент ними була створена розробка, завдяки якій зараз США багато контролюють.

"Справедливо це чи ні? Несправедливо. Я вважаю, що якщо ми дивимося на майбутнє, наприклад, того ж самого Інтернету, то це повинні бути спільні правила, які будуть вироблені усіма державами, а не однією країною або групою країн", - підкреслив прем'єр.

Говорячи про контроль в Інтернеті, Медведєв зауважив, що це нездійсненно.

"Той, хто намагається цим займатися, створює зовсім іншу країну, і в цьому випадку це вже не світова павутина, не Інтернет, а зовсім інший ресурс", - сказав глава уряду.

На його думку, немає сенсу досконально контролювати вміст Інтернету, як немає сил і засобів для здійснення такого контролю.

"Ми з вами знаємо, як відбуваються відповідні суспільні процеси. Якщо тема стає забороненою в тій чи іншій державі, закривається відповідний сайт, закривається домен, - буквально через годину він з'являється на дзеркальному сайті в іншій країні", - сказав Медведєв, додавши, що сенсу боротися в такому вигляді немає.

Разом з тим, він підкреслив, що це не означає, що держава повинна бути байдужа до того, що відбувається, і додав, що вважає за необхідне обговорювати питання про створення світових принципів роботи у всесвітній мережі.

Вони, за словами прем'єра, повинні містити "небажані речі", набір правил, за якими розвивається мережа.

"У всьому світі торгівля наркотиками - це злочин, у всьому світі педофілія - це злочин, і тому той, хто пропагує наркотики через всесвітню мережу або відповідні сексуальні дії - людина, яка в принципі вчиняє злочин за будь правопорядку", - підкреслив Медведєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 31 жовтня 2012, 09:16

  А чому б московським карликам газом не поділитись це ж світове надбання, треба виробити правила використання природних ресурсів що створювались сотні мільйонів років і для всього людства а не для путіномедведя. раша - придумай собі свій інтернет і встановлюй там колючий дріт, і від'єднайся від існуючого, спамерів, хакерів і єфесбешників буде менше...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук