Медведєв: Путін не формує в Росії авторитарного тренду

СвітВолодимир Балита, 28 листопада 20110
Медведєв: Путін не формує в Росії авторитарного тренду
Володимир Путін, Дмитро Медведєв

Президент Росії Дмитро Медведєв назвав несерйозними розмови про формування в Росії авторитарного тренду.

«Говорити, що сформувався якийсь авторитарний тренд, який захопив все і вся і який втілює в собі кандидат в президенти від «Єдиної Росії» – несерйозно, тому що цього тренда немає", – зазначив глава держави на зустрічі з журналістами Уральського федерального округу.

Медведєв також не згоден з думкою про те, що майбутнє Росії в політичному плані визначено на 12 років. «Остаточну оцінку дадуть люди 4 грудня», – переконаний президент.

При цьому він підкреслив, що для депутатів Держдуми це означає роботу в найближчі 5 років. «Якщо кандидат "Єдиної Росії» Володимир Путін отримає шанс на управління державою, то це на 6 років, а далі ніхто не знає", – зауважив Медведєв.

Як сказав російський президент, «за останні 12 років у країні відбувалися різні речі». «Деякі були абсолютно необхідні, без них держава просто розвалилася б», – зазначив він, назвавши серед них, наприклад, боротьбу з тероризмом і зміцнення влади. «Це передбачало деякі витрати, але було вчинено абсолютно правильно», – переконаний президент.

«Ми змогли за останні 12 років вивести Росію на рівень, що принципово відрізняється від того, що було в 90-ті роки», – заявив Д. Медведєв. «Вона стала країною з вищої ліги, країною, на яку зважають не тільки тому, що в неї є ракети, а й країною, де зростають зарплати і пенсії», – підкреслив він.

Д. Медведєв зазначив, що «ніякої відмови від прав і свобод, встановлених Конституцією, не відбувалося».

«Деякі демократичні інститути змінювалися», – сказав він і подав як приклад систему обрання губернаторів.

«Комусь це здається правильним, комусь ні, але це не означає, що були порушені норми Конституції», – заявив він.

За його словами, іноді виникають сумніви, чи не переукріпили десь, чи не потрібно щось послабити. «Але сама по собі державна система не зазнала кардинальних змін», – заявив він.

Що стосується перспектив "Єдиної Росії", то, як сказав Д. Медведєв, «якщо вона отримає більшість, вона представлятиме інтереси більшості, а якщо її політика буде відрізнятися від бачень більшості, вона цю більшість втратить".

Президент РФ зазначив, що і в інших країнах деякі партії довгий час залишалися при владі. «Те, що є політична сила, яка може тричі поспіль переобратися, я в цьому катастрофи не бачу», – заявив Д. Медведєв.

Він також сказав, що у ФРН християнські демократи перебували при владі близько 20 років, а консерватори у Великобританії за часів Маргарет Тетчер – 18 років. "І ніхто не говорив, що це суперечить тренду», – сказав він. «Так, що ніякої трагедії в цьому немає», – додав Д. Медведєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук