Медведєв затверджений прем'єр-міністром

СвітНаталія Зубрицька, 8 травня 20125682
Медведєв затверджений прем'єр-міністром
фото svit24.net
Дмитро Медведєв

Держдума Росії затвердила Дмитра Медведєва на посту прем`єр-міністра РФ. За нього проголосували 299 російських депутатів, «проти» - 144.

Для затвердження прем`єр-міністра Росії потрібна проста більшість, тобто 226 голосів.

Фракції партій «Єдина Росія» і ЛДПР у Державній думі РФ заявили про підтримку кандидатури Д.Медведєва на пост прем`єр-міністра, фракції КПРФ і «Справедлива Росія» - «проти». Із 450 мандатів «Єдина Росія» має 238 мандатів, КПРФ – 92, «Справедлива Росія» - 64, ЛДПР – 56.

Представляючи Д.Медведєва, президент Росії Володимир Путін підкреслив, що рішення про призначення його прем`єром було ухвалене давно.

 «Я сказав про це відкрито, заздалегідь, до виборів депутатів Держдуми і президентських виборів. І моя позиція, і позиція Д.Медведєва була перед суспільством сформульована наперед. Ми нічого не міняли у своїй позиції», - підкреслив В.Путін.

Він упевнений, що Д.Медведєв буде відкритий для конструктивної роботи з партіями і російським парламентом, а також громадянським суспільством.

«Прошу дати згоду на призначення Д.Медведєва головою уряду РФ», - звернувся В.Путін до російських депутатів.

Д.Медведєв упродовж години представив програму діяльності нового уряду, а потім відповів на вісім запитань депутатів.

Нагадаємо, на першому етапі XII з`їзду партії «Єдина Росія» (23-24 вересня 2011 року) в попередньому порядку було оголошено про те, що «єдинороси» готові підтримати кандидатуру В.Путіна на президентських виборах.

Президент Росії Д.Медведєв, виступаючи на з`їзді, погодився очолити список партії на виборах до Держдуми РФ у грудні й запропонував В.Путіну балотуватися в Президенти РФ, заявивши, що сам піде працювати в уряд.

Пізніше В.Путін заявив, що домовився з Д.Медведєвим про своє повернення на посаду Президента ще чотири роки тому.

4 березня В.Путін переміг на виборах Президента РФ. 7 травня відбулася інавгурація.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук