Мер Калуша у суді відстоюватиме честь своєї скандальної заступниці

17 травня 201114717

Міський голова міста Калуш Івано-Франківської області Ігор Насалик судитиметься з газетою «Західний Вісник», яка розповсюдила заяву лікарів Калуської центральної районної лікарні про брутальне висловлювання головного лікаря Віталіни Радецької.

«Я, як голова Української партії, буду подавати в суд на «Західний Вісник», - цитує мера Калуша  «ОстроВ». - Думаю, що матеріальні збитки будуть нараховані в мільйонах», - додав Ігор Насалик.

За його словами, не все, що друкується у «Західному Віснику», можна сприймати як правдиву інформацію, адже тут була надрукована стаття про те, що ВО «Свободу» контролює Партія регіонів, що представники ВО «Свободи»  - геї тощо.

«Проте цю інформацію було спростовано Олександром Сичем (голова Івано-Франківської облради – ред.). Однак, після публікацій у «Західному Віснику», що нібито я маю інтереси до постачання медпрепаратів, що медпрепарати є протерміновані, що Радецька отримує 20 тис. грн зарплати, то всі повірили, що це правда», - наголосив Ігор Насалик.

Він також зазначив, що жодного підпису під тією заявою медиків у «Західному Віснику» не було надруковано. «Напередодні цієї заяви я спілкувався із завідувачами відділів, і в нікого не було претензій до Віталіни Радецької», - сказав мер.

Нагадаємо, попередньо мер Калуша Ігор Насалик повідомляв, що він звільнить з посади начальника управління охорони здоров’я свою заступницю Віталіну Радецьку, якщо її провину стосовно брутального висловлювання до лікарів доведе суд.

Раніше у «Західному Віснику» лікарі Калуської центральної районної лікарні оприлюднили заяву про те, що головний лікар Калуша Віталіна Радецька на нараді обізвала своїх колег та галичан «циганами немитими і нечесаними».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 7

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук