Мер Львова та компанія ДТЕК відкрили модернізоване відділення інтенсивної терапії

СуспільствоІрина Знась, 22 січня 20155560

У Комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги презентували модернізоване відділення інтенсивної терапії кардіологічного відділення для хворих на інфаркт міокарда. Оновлення блоку відбувалось за рахунок коштів Львівської міської ради та енергетичної компанії ДТЕК.

Загалом на оновлення інтенсивної терапії у ЛШМД було витрачено майже 1,5 млн грн. Окрім повного оновлення обладнання, в блоці провели ремонт. Зокрема, компанія ДТЕК закупила сучасне обладнання на 1 млн грн.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що Лікарня швидкої медичної допомоги є першочерговим медичним закладом, у яке місто вкладає гроші і залучає благодійників. У даному випадку це енергетична компанія ДТЕК, з котрою підписана Декларація соціального партнерства.

«Люди, які тут лікуються, почуваються гідно, адже у відділенні хороші умови, якісна медична допомога, хороше обладнання. Ці роботи були зроблені за кошти міста і компанії ДТЕК, яка дала гроші на обладнання, а це 1 млн грн. Також 438 тис грн  було витрачено з міського бюджету на ремонт приміщень. Лікарня швидкої медичної допомоги у Львові – найбільша на території Західної України, тому ми кожного року ми намагаємось вкладати достатньо фінансів для її розвитку», – сказав Андрій Садовий.

«ДТЕК, незважаючи на важку економічну та політичну ситуацію в державі, продовжує  реалізовувати масштабні та системні соціальні програми  у Львові і пріоритетним напрямком стала медицина. Наші інвестиції – це, насамперед, інвестиції в лікарів, які набувають досвід і потім можуть використовувати свої знання на практиці, допомагати людям. У Львові ми дійсно отримали партнерські стосунки і з лікарями, і з керівництвом міста. Тут люди хочуть  працювати і розвивати нові технології і надзвичайно приємно, що профінансовані ДТЕК проекти приносять користь людям», – зазначила керівник департаменту з соціального розвитку ДТЕК Вікторія Гриб.

«Ремонт почався у вересні і був закінчений нещодавно. Все зроблено якісно, а насичення сучасною апаратурою – це великий плюс у нашій роботі. Тепер ми впевнені, що зробили для пацієнта максимально багато. І хоча рівень наших лікарів дуже високий, але тільки наявність сучасної апаратури зможе покращити якість лікування», – розповіла завідувач кардіологічного відділення для хворих на інфаркт міокарда Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Людмила Полторак.

Серед нового обладнання приліжкові монітори, які моніторять стан хворого, із виведенням на центральний пункт, де лікар може спостерігати за пацієнтом. Також сучасний ультразвуковий апарат, який визначає не тільки гемотомічні показники серця, а й функцію клапального апарату. А також була обладнана сучасна реанімаційна палата, яка оснащена дефібриляторами, електрокардіографом, моніторами і всім, що треба для надання негайної допомоги.

«Зараз цього обладнання достатньо, хоча меж досконалості немає. Хотілося б, щоб ще було повне забезпечення медикаментами, бо з ними бувають перебої, але для невідкладної допомоги у нас є все», – сказала Людмила Полторак.

Однак це не всі роботи у відділенні. Як зазначив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, до кінця року планують провести повний ремонт відділення.

Загалом відділення кардіології розраховане на 60 ліжок, а блок інтенсивної терапії, в якому провели повний ремонт, на 8. Щоправда лікарі зазначають, що іноді цієї кількості місць недостатньо.

«Через наше відділення проходить 1100-1200 пацієнтів в рік. 75% з них проходить через блок інтенсивної терапії. Це пацієнти, якими загрожує смерть, тому така увага до нашої роботи є дуже важлива», – додала завідувач відділення.

А от на думку Володимира Зуба ДТЕК з радістю працює зі Львовом, бо відчуває у місті надійного партнера.

«Завдяки багаторічній чесній роботі сьогодні є багато людей які готові з нами працювати і інвестувати в наші проекти, зокрема й компанія ДТЕК», – додав Зуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук