Мер Львова та міністр закордонних справ Канади обговорили необхідність прямого авіасполучення

ьвів відвідав міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань

Львів відвідав міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань. Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості відкриття прямого авіасполучення між Львовом та містами Канади.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, Андрій Садовий передав міністру закордонних справ Канади листа з проханням про можливість спільного вирішення питання прямого авіасполучення між Львовом та містами Канади. Також під час короткої зустрічі обговорили проведення у Львові низки заходів у 2020 році в рамках Року культури, залучення до наглядової ради «Фокусу на культуру» Єжи Онуха.

Також мер міста подарував міністру закордонних справ зменшену скульптуру триметрового бронзового лева, встановленого до 100-річчя ЗУНР у Львові.

Фото прес-служби ЛМР

Андрій Садовий запросив Франсуа-Філіпа Шампаня на джазовий фестиваль. Міністр закордонних справ Канади відзначив, що необхідно налагоджувати партнерство і джаз — це хороша спільна тема.

Також мер Львова розповів про реалізацію в місті великого проекту — ІТ-парку, до створення якого залучений канадський інвестор — компанія «Брукфілд».

Довідка

Франсуа-Філіп Шампань — канадський адвокат та політик, із 20 листопада 2019 — міністр закордонних справ Канади. До цього обіймав посаду міністра міжнародної торгівлі Канади (2017−2018), де брав участь у частковому і тимчасовому прийнятті Комплексної економічної та торговельної угоди з Європою 21 вересня 2017 року, а опісля — посаду міністра інфраструктури та громад (2018−2019).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук