Мер Львова знає, що може об’єднати народ

7 травня 201169119

Міський голова Львова Андрій Садовий під час урочистого засідання сесії з нагоди 755-річння Дня міста заявив, що наша сила в нас самих.

«Рецепт нашого успіху і простий, і складний водночас. Сучасний світ жорстокий і не прощає слабкості. Але «наша сила в нас самих – світ належить до сильних». Так казали українці Галичини і цей рецепт є, на мою думку, і далі актуальним для Львова.

У своїх настановах українцям, галичанам наш славетний діяч митрополит Андрей Шептицький наголошував на фундаментальних цінностях, які зміцнюватимуть наш народ.

Це єднання громади, при чому не лише в соціальні інституції, але й комерційні, профспілкові. Спільне відстоювання українських інтересів на всіх рівнях. Чим не рецепт для сьогоднішніх підприємців, вчителів, лікарів?

- Це дбання про фізичне та духовне здоров’я. Нас із вами дуже часто пробують відволікти на несуттєві справи, на фальшиві конфлікти, штучно створені проблеми. Коли ми піддаємось на це, то ризикуємо програти ту справжню війну, яка йде на наших теренах – за уми, душі і тіла наших з вами дітей, яких хочуть зробити мовчазними споживачами без волі і здоров’я.

- Наші учителі залишили нам послання, що лише просвіта та наука дадуть народу справжню силу: «До багатства суспільство не дійде без правдивої просвіти і без неї легко то, що має, стратить» - казав Андрей Шептицький.

- У важкі часи наші попередники також закликали пам’ятати про те, що багатші мають дбати про бідних. І мова не лише про гроші. Інколи проста увага до проблеми людини може допомогти більше ніж милостиня.

Ці речі безперечно стосуються не лише Львова чи навіть Галичини. Це речі, які можуть поєднати увесь народ. Але вважаю за потрібне говорити їх на урочистостях з нагоди дня Львова, оскільки переконаний, що саме активне і системне зміцнення таких настанов і є сьогоднішнім покликанням нашого міста і його громади», - зазначив міський голова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 19

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук