Мер Львова зустрівся з керівником німецької компанії, що збудувала десятки заводів переробки ТПВ

Мер Львова та представники Eggersmann Group,

У четвер, 19 липня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся директором німецької компанії Eggersmann Group, яка збудувала десятки механіко-біологічних заводів з переробки ТПВ, Карлгюнтером Егерсманом. Останній заявив про наміри інвестувати у бізнес в Україні. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Ми маємо філії в дуже багатьох країнах світу, тож особливо зацікавлені в тому, аби представитись і в Україні, – процитувала прес-служба ЛМР Карлгюнтера Егерсмана. – Окрім будівництва заводу, ми б також хотіли заснувати тут своє підприємство. У нас є клієнти в Англії, Іспанії, Польщі, Ізраїлі та інших країнах. За час діяльності ми збудували в усьому світі близько 30-40 сміттєпереробних заводів, подібних до того, який планують у Львові».

За словами Карлгюнтера Егерсмана, система, яку пропонує компанія, абсолютно закрита та безпечна. Вона передбачає біофільтри та очищення усього, що виходить в повітря. Глибина очистки − близько 75-80%, тобто після переробки залишається орієнтовно 20-25% сміття на захоронення. Фахівець також зазначив, що для будівництва подібного заводу із часу підписання договору і до запуску виробництва компанії необхідно 18 місяців.

Представники Eggersmann Group розповіли про свої технології при будівництві заводів з переробки ТПВ

Андрій Садовий наголосив, що у Львові та й в Україні загалом потрібно будувати заводи з переробки ТПВ.

«В країні немає жодного подібного заводу. Натомість, у сусідній Польщі — 150. Загалом, ситуація в Україні дуже погана, і 95% усіх відходів ідуть на полігони. Ми ж у Львові хочемо стати першими, хто реалізує такий проект. До нас уже зголосились компанії з усього світу, які висловили бажання збудувати завод. Але передусім нас цікавлять дві речі: якість і час. Це критичні питання», — процитувала прес-служба ЛМР Андрія Садового.

Компанія Eggersmann Anlagenbau — це відомий німецький виробник та постачальник технологій, обладнання сміттєпереробки та рециклінгу, що має великий досвід проектування, будівництва і введення в експлуатацію механіко-біологічних заводів в усьому світі, як це передбачено й у Львові.

Нагадаємо, 9 липня завершився термін подачі документів для компаній, які хочуть взяти участь у тендері з будівництва заводу з переробки ТПВ у Львові. На перший етап подали документи 12 компаній з 11 країн світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук