Мер Винник хоче обділити місцеву громаду на 100 млн грн?

Нерухомість у Львові, яка належить Винникам, хочуть продати «своїм людям» за заниженою ціною. Йдеться про майновий комплекс військової частини, що на вул. Личаківській, 105, у Львові. Його у березні 2011 р. було передано Кабінетом Міністрів України у власність територіальної громади Винників. Продаж майна за заниженою ціною побавить Винники грошей на зарплату бюджетникам, ремонти будинків і доріг та інші нагальні потреби.

У четвер, 19 травня, на сесії Винниківської міської ради планують прийняти рішення про продаж з аукціону комунального майна територіальної громади м. Винники на вул. Личаківська, 105 (м. Львів). Як зазначено в оприлюдненому на офіційному сайті Винниківської міськради проекті рішення: «Звіт  з оцінки об’єкта аукціону про проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу військового містечка №85, що розташований за адресою: Львівська обл., м. Львів, вул. Личаківська,105, а також експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,0755 га (кадастровий номер 4610137200:06:003:0078), що розташована за адресою Львівська обл., м. Львів, вул. Личаківська,105, яка становить 34 510 803 (тридцять чотири мільйони п’ятсот десять тисяч вісімсот три) грн. 00 коп. відповідно до висновку про вартість цілісного майнового комплексу від 21.04.2016 року».

Тож вказану вартість – понад 34,5 млн. грн. вказано стартовою ціною. І саме тут виникають питання. Адже у попередні роки відомі українські політики, причому з різних політичних таборів, акцентували на необхідності чесного продажу вказаної нерухомості для отримання належного прибутку Винниківською громадою. Скажімо, теперішній Перший віце-прем'єр-міністр, Міністр економічного розвитку України Степан Кубів раніше заявляв у коментарі ZAXID.NET: «Влада міста Винники має намір передати з комунальної власності «невідомим третім особам» цілісний майновий комплекс – військове містечко у Львові на вул. Личаківській,105 – без погоджень з місцевою громадою. Таким чином бюджет Винник може втратити 200 млн. грн».

Степан Кубів наголошував, що при передачі цілісного майнового комплексу, який перебуває у комунальній власності, має відбутися громадське обговорення місцевою громадою проекту відповідного рішення. Утім, до думки Винниківської громади місцева влада не дослухалась і прагне якомога швидше продати майновий комплекс на Личаківській, 105 і, вочевидь, нижче ринкової ціни.

Ходять чутки, що рішення приймається під наближеного до теперішнього винниківського мера відомого бізнесмена, який останнім часом активно скуповує нерухомість для комерційного використання. Тож чи вистачить депутатам ВМР сили для прийняття свідомого політичного рішення на користь місцевої громади, а не окремих бізнесменів, стане відомо у четвер, 19 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук