Мерія Чернівців відмовилась від заборони гастролей проросійських артистів

Концерт Лободи у Чернівцях намагалися спинити «томатною» кров'ю

Чернівецька міська рада відреагувала на петицію про заборону на проведення у місті концертів артистів, які гастролюють у Росії та анексованому Криму, відмовою, повідомив «Молодий Буковинець».

Електронна петиція, зареєстрована журналістом видання Миколою Кобилюком на сайті міськради, наразі зібрала 229 підписів із 250 необхідних. Проте уже з’явилася реакція міської влади.

«На даний час в Україні відсутні будь-які нормативно-правові акти, які б визначали підстави та механізми заборони концертів артистів, які гастролюють Росією і тимчасово окупованим Кримом. Проводячи концерти, артисти здійснюють господарську діяльність, втручання в яку органів місцевого самоврядування заборонене. Прийняття Чернівецькою міською радою рішення про заборону проведення концертів може призвести до судових спорів та застосування до них заходів відповідальності, визначених законодавством», – сказано у документі, підписаному заступником міського голови Чернівців Володимиром Середюком.

Також зазначено, що «досвід міста Львів, де міська рада прийняла рішення про заборону проведення концертів артистів, які гастролюють Росією і тимчасово окупованим Кримом, показав, що реальні механізми реалізації такого рішення відсутні, зазначені артисти продовжують свої виступи у місті, а мешканці активно їх відвідують».

«Кожен громадянин має право самостійно вирішувати питання про відвідування концертів, а орган місцевого самоврядування не має законодавчих підстав обмежувати права і свободи громадян і втручатися у господарську діяльність артистів», – йдеться у листі.

Зазначимо, наприкінці червня у Чернівцях перед початком концерту співачки Cвітлани Лободи, дорогу до Літнього театру облили томатним соком, який символізував кров загиблих бійців АТО. Проте концерт відбувся.

Нагадаємо, 27 квітня у Львові набула чинності ухвала міської ради, яка забороняє концерти представників українського та іноземного шоу-бізнесу, які підтримують російську агресію.

Рішення про заборону виступів представників шоу-бізнесу, які виходили на сцену у Росії, пізніше прийняла і Мукачівська міська рада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук