Мерія Львова включила до житлової комісії двох представників учасників АТО

До громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Львівської міськради увійшли ректор Львівського університету внутрішніх справ та мати загиблого бійця АТО. Комісія має дорадчу функцію в питаннях надання житла черговикам міськради.

Згідно з ухваленим 5 лютого рішенням виконкому ЛМР, склад комісії розширено до 16 членів. До складу комісії увійшли ректор Львівського державного університету внутрішніх справ, генерал ІІІ рангу поліції Валерій Середа та мати загиблого учасника АТО Марина Манєвська.

Зазначимо, що Валерій Середа також очолює ГО «Асоціація учасників антитерористичної операції Львівщини».

Нагадаємо, 4 лютого кілька десятків учасників АТО влаштували пікет під стінами Львівської міськради. Вони вимагали створити комісію, яка займалася б виділенням земельних ділянок та квартир для учасників АТО.

Громадська комісія з житлових питань при виконкомі ЛМР діє з 2007 року. До повноважень комісії, серед іншого, входить розгляд питань щодо зарахування громадян до квартирної черги та надання їм житла. Комісія не ухвалює відповідних рішень, однак надає пропозиції виконкому та департаментам міськради з цих питань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук