Мерія шукає орендарів для 14 приміщень у Львові

Управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради оголошує комерційний та некомерційний конкурси задля здачі в оренду вільних нежитлових приміщень комунальної власності. 

Заяви на участь у конкурсі слід подавати до 27 червня включно у Центр надання адміністративних послуг Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч) або через його територіальні відділення (при районних адміністраціях м. Львова), згідно з робочим графіком. 

Реєстрація претендентів конкурсу триватиме в управлінні комунальної власності (пл. Галицька, 15, кім. 210) 6 липня з 10:30 до 13:00. Конкурс відбудеться 6 липня о 14:00.
 
На комерційний конкурс виносять десять об’єктів комунального майна, з них найбільш комерційно привабливі – це приміщення першого поверху, площею 20,1 кв. м, що на вул. Дорошенка, 8, підвал, площею 640,4, на вул. Сихівській, 11, підвал та перший поверх, загальною площею 101,3 кв. м, що на вул. Долинського, 2.

На некомерційний конкурс виносять чотири об’єкти комунального майна, розташовані у підвалах на вул. Ярослава Мудрого, 12-а (площею 72,6), на вул. Пекарській, 91 (площею 40,1), М. Лисенка, 38 (площею 32,4), на вул. І. Труша, 8 (площею 33,3).

Обов’язкова умова конкурсів: переможець проводить оплату послуг з незалежної оцінки об’єкта оренди, а також оплату за нотаріальне посвідчення договору оренди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук