Мерія відзвітувала про надання субсидій сім'ям львів'ян

Житлові субсидії залишаються одним із найбільш затребуваних видів соціальної допомоги. У січні-липні поточного року до відділів управління соціального захисту Львівської міської ради звернулось 13 тисяч львівських сімей, з них за звітний місяць липень звернулось 1,7 тисяч заявників.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

«У літню пору активність мешканців за отриманням житлових субсидій традиційно дещо нижча, оскільки це період відпусток та меншої ділової активності. Однак, цей вид допомоги є високо затребуваним, оскільки непроста ситуація в державі не сприяє росту економічного добробуту громадян, що й зумовлює потребу в підтримці з боку влади, як державної, так і міської», - зазначила начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

Загальна сума призначених житлових субсидій у Львові в період січня-липня 2014 року становить 14,2 мільйонів гривень.

Державну житлову субсидію призначають громадянам з місяця їх звернення із заявою, терміном на 6 місяців. Після закінчення терміну призначення, мешканцям необхідно підтвердити своє право на житлову субсидію. Для цього їм потрібно звернутись у «єдину приймальню» районного відділу соціального захисту з відповідним пакетом документів.

З 1 липня цього року набула чинності урядова постанова від 05.04.2014 № 83, якою передбачено запровадження нового виду допомоги на оплату комунальних послуг – компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на ці послуги.

На отримання компенсації можуть претендувати: сім’ї, середньомісячний сукупний дохід яких за попередні 6 місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї, відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення.

Прийом громадян у «Єдиних приймальнях» районних відділів соціального захисту проводиться у понеділок – з 13:00 до 19:00; з вівторка до четверга – з 08:00 до 19:00; в п’ятницю – з 09:00 до 14:00.

Записатись на прийом в «Єдину приймальню» в режимі «онлайн» чи отримати більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: http://www.social.lviv.ua.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук