Мешканці Донбасу влаштували флешмоб в мережі: #SaveDonbassPeopleFromPutin

Мешканці Донбасу влаштували флешмоб в мережі: #SaveDonbassPeopleFromPutin
фото Twitter
Паспорт учасника флешмобу з пропискою Донецької області

Останнім часом у соцмережах набув популярності новий тренд: люди фотографують свої паспорти з донецькою і луганською пропискою і викладають ці фото у соцмережах Twitter i Facebook. Особливо, це стосується тих районів Донбасу, де проходить антитерористична операція.

Мешканці регіонів фотографують свої паспорти, в яких видно реєстрацію або місце народження Донецька, Луганська а також їх областей. Фото супроводжують «хештегами» #SaveDonbassPeopleFromPutin, #SaveDonbassPeopleFromRussianTerrorists і #SaveDonbassPeopleFromDNR.

Такий флешмоб став відповіддю на запущений раніше російською пропагандою хештег #SaveDonbassPeople. Під ним у Twitter’і виставляють свої фото противники АТО на Донбасі, які вважають її каральною операцією. Схожий хештег #SaveOurGuys з'явився спочатку в Росії, де його використовували зірки шоу-бізнесу та громадські діячі із закликом звільнити затриманих журналістів каналу «LifeNews», яких СБУ і МВС звинуватила у шпигунстві та участі в бойових діях на стороні бойовиків .

Проросійські користувачі паспорта не показують. Доказів, що вони з Донбасу, не надають. Замість цього вони використовують фото дітей, нерідко – чужих. Бували випадки коли спеціально в цілях пропаганди використовувалися фотографії біженців і жертв громадянської війни у Сирії, чи інших районів бойових дій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук