Мешканці Тракту Глинянського у Львові вимагають гарантій від інвестора житлової забудови

Економіка16 лютого 20110

У Львові близько 300 мешканців вул. Тракт Глинянського, мікрорайону міста, звернуться до міського голови Львова Андрій Садового та депутата округу Юрія Кужелюка з вимогою не виносити 17 лютого на затвердження сесією проект ухвали про дозвіл на зміну цільового призначення ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 152 площею майже 40 га під житлову забудову. Про це представники ініціативного комітету мешканців вул. Тракт Глинянського повідомили 15 лютого під час прес-конференції.

Як повідомив Ю.Кужелюк, 14 лютого за його підтримки відбулися загальні збори мешканців мікрорайону, під час яких обговорили це питання. ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» виступає правонаступником ВАТ «Провесінь» і хоче на його території – близько 40 га, де раніше вирощували овочі, будувати житлові котеджі. Відтак ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» проходить процедуру зміни цільового призначення земельної ділянки.

Проте, як зазначили під час прес-конференції представники мешканців мікрорайону Наталія Яківців, Руслан Прудіус, Наталія Рідкодуб, інвестор будівництва не інформував їх про це, а також про його наміри щодо покращення соціальної інфраструктури у цьому мікрорайоні.

Відтак, на зборах мешканці прийняли звернення до депутата округу та до міського голови, вони вимагають перед розглядом на сесії Львівської міської ради проекту ухвали зобов’язати ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» зробити інвестиційний внесок у забезпечення життєдіяльності мікрорайону. Необхідно перекласти каналізаційний колектор біля будинку на вул. Тракт Глинянський №161, забезпечити реконструкцію каналізаційно-насосної станції, перекласти напірний колектор, що веде до вул. Богданівської, добудувати корпус школи-садка «Провесінь», здійснити ремонт ділянки дороги на вул. Тракт Глинянський, забезпечити необхідну потужність електричного живлення тощо.

Мешканці вимагають проведення громадських слухань, під час яких інвестор подасть своє бачення соціальних зобов’язань. Звернення міському голові передадуть найближчим часом.

Ю.Кужелюк також прокоментував, що обстоюватиме зняття з порядку денного проекту ухвали 17 лютого. У випадку, якщо цього не відбудеться, він аргументуватиме депутатам, що голосувати за проект ухвали у ситуації, що склалася, не варто.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук