Мешканцям Стрийської-Гашека у Львові обіцяють нову угоду з «Львівтеплоенерго»

Вчора, 3 липня, представники ЛМКП «Львівтеплоенерго» обговорили з мешканцями мікрорайону на вул. Стрийська-Гашека ситуацію з розірванням БУ КЕВ угоди на обслуговування ЦТП і бойлерних, укладеної з «Львівтеплоенерго». Серед іншого, мешканців запевнили, що буде підписано нову угоду на обслуговування об’єктів теплопостачання.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

Угоду на обслуговування об’єктів теплопостачання, які є у власності БУ КЕВ, було укладено 2011 року, розповів начальник юридично-претензійного відділу ЛМКП «Львівтеплоенерго» Олег Іващук. За цей час БУ заборгувало «Львівтеплоенерго» близько 600 тис. грн. Відповідно, «Львівтеплоенерго» звернулося до суду, аби стягнути цю заборгованість. У відповідь БУ КЕВ подало звернення до суду, щоб визнати угоду нечинною і списати заборгованість.

«Об’єкти теплопостачання на вул. Стрийська-Гашека є у власності БУ КЕВ. Тому ЛМКП «Львівтеплоенерго» не може їх обслуговувати, забезпечувати подачу гарячої води і опалення без угоди з власником. Якщо керівництво БУ КЕВ розриває угоду на обслуговування, то «Львівтеплоенерго» не має законних підстав для того, щоб наші працівники знаходилися на даних об’єктах, забезпечували їх роботу, ремонтували. Якщо немає угоди, то з 1 серпня ми забираємо своїх працівників з даних об’єктів і, відповідно, припиняється подача гарячої води», – повідомив Олег Іващук.

Начальник Сихівського РТМ ЛМКП «Львівтеплоенерго» Петро Чубінський розповів, що під час гідравлічних випробувань теплових мереж цього району було виявлено вісім поривів. Досі немає жодних дій з боку керівництва БУ щодо їх ліквідації. Також у жодному будинку не працює лінія рециркуляції, через що є проблеми з гарячою водою.

Присутній на зустрічі представник БУ КЕВ запевнив мешканців, що укладуть нову угоду з «Львівтеплоенерго» на обслуговування об’єктів теплопостачання та вирішуватимуть усі проблемні моменти, що виникли.

На зустрічі було вирішено, що на початку наступного тижня ЛМКП «Львівтеплоенерго» надсилає керівництву БУ КЕВ нову угоду для підпису. 20 липня представники ЛМКП «Львівтеплоенерго» мають повідомити мешканців про результат.

Нагадаємо, ЛМКП «Львівтеплоенерго» вже кілька років звертається до керівництва БУ якнайшвидше вирішити питання фінансування реконструкції об’єктів теплопостачання БУ-4 КЕВ м. Львова, (мікрорайон вул. Стрийська-Гашека-Максимовича) – ЦТП по вул.Стрийська, 53, Стрийська, 59, Стрийська, 63, бойлерної по вул.Гашека, 17, та теплових мереж та передачі їх на баланс підприємства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук