Меценати пожертвували на розвиток УКУ понад $46 млн

СуспільствоТетяна Слюсарчук, 5 листопада 201412774

За результатами завершення першої фази Кампанії зі збору коштів на розвиток УКУ, університету вдалось зібрати понад $46 млн  благодійних внесків, які буде витрачено на будівництво нового університетського містечка та розвиток наукових програм навчального закладу.

Перший внесок у рамках програми здійснив папа Бенедикт XVI, який пожертвував на потреби вишу 100 тис Євро, котрі йому подарували на День народження, повідомляє 5 листопада прес-служба УКУ.

«Метою першої фази Кампанії розвитку УКУ, ініційованої у 2010 році президентом католицького університету Борисом Гудзяком, було зібрати $65,5 млн до кінця 2016-го року. Станом на жовтень 2014 року було зібрано 70 відсотків від остаточної суми – тобто, понад $46 млн», - вказано у повідомленні.

Приклад папи Бенедикта XVI, який пожертвував УКУ 100 тис  Євро, наслідували численні благодійники з Північної Америки, країн Західної Європи, України, а також різні фонди та фундації.

Також в УКУ повідомляють, що 1-2 листопада 2014 року під час благодійних бенкетів у Торонто та Нью-Йорку, до яких долучилися мер Львова Андрій Садовий, співачка та громадська діячка Руслана та переможниця конкурсу «Міс України 2013» зібрали ще $6,5 млн на розвиток університету.

«Найбільший внесок на благодійному вечорі в Торонто - $5 млн - УКУ отримав від Родинної Фундації Джеймса Темертея, відомого мецената, який зробив чималий вклад у сприяння українсько-єврейського порозуміння. У Нью-Йорку – $1 млн від Адріана Сливоцького – всесвітньо відомого економіста українського походження, одного з найвпливовіших спеціалістів сучасного менеджменту», - повідомили в УКУ.

За інформацією УКУ, благодійні вечори протягом листопада-грудня відбудуться ще в Клівленді та Чикаго (США), Калгарі та Монреалі (Канада), Києві, Лондоні та Парижі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук