Ми повинні відстояти майбутнє нашої держави, - мер Львова

Володимир Балита, 11 грудня 20136620
Майдан у Києві

Майдан у Києві – це дуже великий ступінь самоорганізації та дисципліни. Про це сказав міський голова Львова Андрій Садовий під час круглого столу в Києві щодо пошуку виходів із ситуації, яка склалася в країні.

«Більшість львів’ян прокинулись вночі, всі дивилися телебачення про ті події, які відбувались сьогодні на Майдані. Був дуже великий неспокій і злість, тому що після злочинного побиття дітей ми пережили дуже великі емоції. Чомусь була така думка, що всі зрозуміли, що є речі, які не можна робити, не можна переходити межу. Однак сьогоднішня картина з Майдану дуже страшна», – сказав мер.

Окрім цього, мер сказав, що працівників Львівської мерії викликають на допити: це Тарас Чолій, директор музею «Територія Терору», Андрій Шевців, начальник управління внутрішньої політики, а також студентів УКУ, викладача УКУ Отара Довженка. «Це ще одна напруга. І вчорашній суд над львів’янином Олегом Панасом і те, що робилося в суді - не взялись до уваги ті клопотання, які були від міста, хоча громада міста готова взяти його на поруки», – наголосив мер.

«Те, що ми бачимо сьогодні на майдані в Києві – це дуже великий ступінь самоорганізації, самодисципліни. Люди розуміють, що в наших руках майбутнє держави, тому треба бути твердими. Всі сьогодні усвідомлюють, що ця справа не вирішиться за день, чи навіть за тиждень. Це надзвичайно складна дорога, якою треба сьогодні йти», – сказав мер Львова Андрій Садовий.

Мер Львова подякував усім, хто не байдужий, хто має гідність і розуміє, що сьогодні той час, коли ми повинні відстояти майбутнє нашої держави та наших дітей. «Це дуже непростий час, коли відбувається усвідомлення багатьох процесів. Знаєте, легко дивитись на великі країни, як Німеччина, Франція чи Італія, які пережили великі катаклізми. Ми чомусь думаємо, що українська нація, яка пережила тисячоліття голодоморів, лихоліть та поневолення, їй це зарахується. І ми от, маючи 21 рік незалежну Україну, не матимемо проблем. Так не виходить. Тому я думаю, що нас чекає непростий завтрашній день, але так формуються нації, в боротьбі!», - зазначив під час круглого столу Садовий.

Нагадаємо, що Інформаційне агентство УНІАН разом з Телевізійною службою новин проводять круглий стіл «План дій для країни». У результаті народного голосування, в якому взяли участь майже мільйон українців, ТСН та УНІАН запросили найбільш шанованих представників України для пошуку шляхів виходу із ситуації, яка склалася в державі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук