Ми пустили ворога в тил своєму війську

БлогиІрина Подоляк , 22 червня 9413 4
Ірина Подоляк
Народна депутатка України, «Самопоміч»

Кажуть, що всьому є початок і кінець. Якщо ми не почнемо називати речі своїми іменами, нам прийде кінець. Треба добре розуміти, що неможливо перемогти у війні, в якій відмовляєшся воювати. Так само неможливо зупинити загрозу, яку сам не визнаєш.

Регіонали прийшли не лише по мову, а по всю Україну. Вони її знищували і будуть знищувати усіма доступними способами, як передова група Кремля. Грабуючи, сварячи, ділячи, руйнуючи все те, що робить нас окремою нацією і незалежною державою. Вони є не українськими політиками, а одним із засобів війни Росії проти України.

Не менш брутальним і небезпечним, ніж заслані псковські десантники чи буряти на танках десь під Дебальцево. Наші солдати свій обов’язок перед державою виконують. Зупинили ворога і вже шостий рік його стримують. А за нами, тобто за суспільством і за політиками є борг. Ми пустили ворога в тил своєму війську і ще й дозволяємо йому мати владу і гроші. Жодна армія з таким сильним ворогом у своєму тилу довго не провоює, бо він знищить її з середини.

Якщо ми таки хочемо вижити і перемогти, треба припинити вдавати, що з регіоналами можна домовитись, якось їх умиротворити, чи навернути на свій бік. Ми маємо воювати з ними точно так само, як наші солдати воюють з російськими.

Зброєю проти них є: 1) сильне СБУ і прокуратура, які займаються не поборами із підприємців, а захистом безпеки держави; 2) позбавлення їх доступу до бюджету і природних ресурсів держави через очищення влади і прозорі процедури користування надрами; 3) захист державою критичної інфраструктури, щоб вони не могли шантажувати всю країну відключенням світла чи газу; 4) тотальне очищення преси від них та від будь-якого іншого політичного впливу – ЗМІ мають бути незалежні від олігархів, інакше вони всі скоро опиняться в руках Медведчука; 5) перестати обіцяти бандитам тюрми, а почати їх нарешті садити.

Для цього потрібне повне очищення судів та незалежна робота антикорупційних органів. Або ми їх, або вони нас. Війна не залишає нам третього варіанту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук