Ми вимагатимемо скасувати постанову про надання у концесію замків Львівщини, - Борис Возницький

26 листопада 20073340

"Я проти такого рішення, ми робитимемо все, аби це рішення скасували. Невідомо, що буде з цими об’єктами, якщо їх віддадуть у концесію. Це ініціатива Львівської ОДА, яка постійно їздила в Кабінет міністрів України, аби вирішити це питання, і от в останній день урядування було підписано цю постанову", - так прокоментував ZAXID.NET директор Львівської галереї мистецтв Борис Возницький постанову Кабміну про те, що два замки та палац на Львівщині внесено до переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію.

"Свірзький замок, для прикладу, є власністю Спілки архітекторів. Вона там працювала протягом 20 років, за цей час було зроблено 80% робіт з його відновлення, а зараз його віддають. Ми зі спілкою підписали угоду про сумісне володіння цим об’єктом, там планували створити в ньому Міжнародний будинок творчості і конференцій", - додав він.

Довiдка ZAXID.NET

Кабінет міністрів України вніс до Переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію, два замки та один палац на Львівщині. Про це йдеться у постанові Кабміну № 1338 від 21 листопада.

До переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію, внесено: замок (1484 рік) - пам'ятка архітектури с. Свірж Перемишлянського району, замок (XVI-XVII ст.) - пам'ятка архітектури національного значення, с. Старе Село Пустомитівського району, палац (XIX ст.) - пам'ятка архітектури національного значення, с. Тартаків Сокальського району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук