Ми зустріли війну з голими, босими і неозброєними солдатами, – Порошенко

СуспільствоОльга Карабан, 18 червня 20144910

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна перебуває у стані війни нового типу, але  він впевнений у перемозі.

Про це глава держави сказав, виступаючи у Національному університеті оборони України ім. Івана Черняховського, інформує УНН.

За його словами, впродовж багатьох років українська армія системно знищувалась.

«Ми зустріли війну з голими, босими і неозброєними солдатами», – наголосив Порошенко.

На його думку, сьогодні Україна перебуває у стані війни нового типу.

«Це війна нового типу, з використанням професійних, диверсійних груп, найманців, добровольців, місцевого населення. І ці добровольці і місцеве населення мають дуже промитий мозок з великою складовою інформаційної війни», – заявив президент України.  

Також Порошенко наголосив, що Україна переможе у цій війні.

«Ми переможемо за рахунок більшої організації, глибшого стратегічного бачення і головне – потужної підтримки нашого народу. Високий патріотизм, згуртованість та мобілізація українського суспільства створили підґрунтя для безумовної перемоги України, для встановлення миру на всій території нашої держави»,– сказав він.

Як повідомляв ZAXID.NET, у вівторок, 17 червня, президент Росії Володимир Путін та президент України Петро Порошенко провели телефонну розмову, під час якої обговорили низку першочергових заходів для припинення вогню на сході України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук