Microsoft може дозволити міліції доступ до розмов у Skype

Світ24 липня 20128561
Microsoft може дозволити міліції доступ до розмов у Skype
фото ТСН
Skype

Компанія Microsoft може дозволити спецслужбам прослуховувати розмови користувачів Skype, а також надасть доступ до їх особистого листування, слідуючи «новій» політиці повного сприяння правоохоронним органам.

Зазначимо, що з моменту створення служба відеозв'язку Skype була серйозним бар'єром, що перешкоджає правоохоронним органам у проведенні стеження. Використовуючи різні механізми шифрування протягом декількох років Skype залишався одним з небагатьох сервісів, перехоплення даних якого був практично неможливим. Однак навесні поточного року в мережі почали з'являтися повідомлення про те, що корпорація Microsoft переробляє архітектуру Skype, зміни в якій дозволять правоохоронним органам підключатися до розмов користувачів служби. У той же час представники Microsoft заявили, що передбачувані зміни в програмі є звичайними доробками продукту і немає ніяких підстав вважати, що адміністрація сервісу намагається розробити бекдори для урядової «прослушки», пише SecurityLab.

Нагадаємо, що в травні минулого року компанія Microsoft запатентувала технологію «законного втручання», яка дозволяє правоохоронним органам підключатися до розмов користувачів у різних VoIP-службах, а також «перехоплювати» переданий контент без відома самих користувачів. На питання про те, чи буде нова технологія використовуватися в службі Skype, розробники не відповіли.

За даними ресурсу Slate, власник змінив політику конфіденційності Skype, у нормах якої проглядається готовність творців співпрацювати з правоохоронними органами настільки близько, наскільки це буде можливо з юридичної та технологічної точки зору.

Відповідно до пункту 3 політики конфіденційності Skype, сервіс і його партнери можуть надавати особисті дані, вміст розмов і/або трафік даних користувачів у відповідь на законний запит органів судової влади або правоохоронної системи. Крім того, миттєві повідомлення, передані користувачем, будуть зберігатися протягом 30 днів, якщо інший термін не буде витребуваний представниками держорганів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Гость 24 липня 2012, 22:23

  Прогресс развивается семимильными шагами. Я не удивлюсь, если спецслужбы вставят жучёк в вагину моей благоверной, а мой возглас ААААА_ХХХХХХ будет записан, и доложен главе спецслужбы. Главное, чтобы и он не кончил раньше времени, потому, что его дома тоже жена ждёт.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук