Мігрантів у Росії хочуть тестувати на знання мови

Світ11 вересня 20118006

На думку голови Державної Думи Росії, голови вищої ради партії Єдина Росія Бориса Гризлова, необхідно прийняти закон про обов'язковість російської мови для іноземних громадян, які приїжджають в Росію і розраховують на роботу в країні.

Як повідомляє прес-служба партії Єдина Росія, Гризлов зазначив, що мігрантам не обов'язково здавати іспит на знання російської мови. "Це буде в плані тестування. Тільки після тестування людина може розраховувати на роботу в нашій країні. Близько 10% населення Росії становлять мігранти, які до нас приїжджають, працюють. Я вважаю, що час прийняти закон про обов'язковість російської мови для того, щоб, в'їжджаючи в Росію, отримати право на роботу", - сказав він.
При цьому, на його думку, тестуванням повинні займатися консульства, які знаходяться в країнах, звідки приїжджають в Росію мігранти. "Тільки знаючи російську мову можна, по-перше, почитати наші закони і бути правослухняними і захищеними громадянами, тому що закон нас не тільки зобов'язує, а й захищає", - сказав Гризлов.
"Тому думаю, що така ініціатива буде втілена в проект закону про обов'язковість знання російської мови", - підсумував він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук