Михальчишин заявив, що не брав на поруки підозрюваного у викраденні бронежилетів

Народний депутат Юрій Михальчишин заявив, що не брав на поруки підозрюваного у справі про викрадення військової амуніції із однієї з військових частин Львова у «Ніч гніву» з 18 на 19 лютого.  

Коментуючи ZAXID.NET заяву начальника обласної міліції Львова Дмитра Загарії про те, що він взяв на поруки чоловіка, у якого міліція знайшла викрадену військову амуніцію, Михальчишин заявив, що це «провокативна дезінформація».

За словами Михальчишина, він мав розмову із Дмитром Загарією і вже чекає на спростування цієї інформації від прес-служби обласної міліції.

«Я щойно розмовляв з керівником Львівської обласної міліції Дмитром Загарією, і найближчим часом чекаю на спростування від прес-служби відомства. У інформації, розповсюдженій деякими ЗМІ, як на мене, мала місце дезінформація і провокація», – вважає нардеп.

Водночас він розповів, що брав колись на поруки Андрія Мусійовського, в орендованому гаражі якого правоохоронці днями знайшли бронежилети та іншу військову амуніцію, викрадену вночі з 18 на 19 лютого із військової частини 4114 у Львові. Однак це стосувалось кримінального провадження щодо подій 9 травня 2011 року на Пагорбі Слави у Львові.

Дмитро Загарія, який 2 липня сказав, що Михальчишин взяв на поруки Андрія Мусійовського у коментарі ZAXID.NET спростував свої ж слова і зауважив, що ЗМІ, які розповсюдили цю заяву, неуважно слухали правоохоронця, тому подали недостовірну інформацію.

«Я не мав на увазі, що Михальчишин взяв Мусійоського на поруки у цій справі про викрадення амуніції, мова була про те, що раніше, у 2011 році, нардеп заступався за нього у справі про події 9 травня на Пагорбі Слави у Львові», – заявив начальник Львівської обласної міліції.

Водночас, у розпорядженні ZAXID.NET є відео, на якому Дмитро Загарія чітко заявляє, що народний депутат Юрій Михальчишин взяв на поруки  підозрюваного у викраденні військової амуніції у ніч з 18 на 19 лютого із однієї з військових частин Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук