Миколу Шевчука звільнили з посади гендиректора ЛОДТРК

Тимчасовим керівником ЛОДТРК призначений Михайло Хвойницький

СуспільствоАК, 6 лютого 201512100
Микола Шевчук

Гендиректора  Львівської обласної державної телерадіокомпанії (ЛОДТРК) Миколу Шевчука звільнено з посади після завершення контракту. Виконувачем обов’язків гендиректора ЛОДТРК призначений Михайло Хвойницький, який працював заступником Шевчука.

Як стало відомо ZAXID.NET, також заяву на звільнення написав інший заступник гендиректора , якого Шевчук запросив у ЛОДТРК в кінці минулого року.

5 лютого 2015 року закінчилася дія трудового контракту Держтелерадіо з Миколою Шевчуком, призначений гендиректором ЛОДТРК у 2012 році – відтак його було звільнено з посади, повідомили Гал-інфо підтвердили у відділі кадрів Держтелерадіо.

Виконувачем обов’язкі гендиректора ЛОДТРК призначений  заступник генерального директора Михайло Хвойницький. За його словами, очікується, що наступного тижня Держтелерадіо оголосить публічний конкурс на посаду гендиректора ЛОДТРК. 

Микола Шевчук підтвердив ZAXID.NET, що його звільнення зумовлене завершення терміну дії контракту. Він повертається до Києва, де 10 років перед призначенням в ЛОДТРК працював комерційним директором Національної телекомпанії України. Про нове місце роботи Шевчук наразі говорити не готовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук