Мікропроекти: перемогли найсильніші

БлогиВолодимир Гірняк , 13 квітня 2017 497 1
Володимир Гірняк
Заступник голови Львівської облради

Інші блоги автора

Переможців конкурсу мікропроектів затверджено, тож вони, вже для реалізації повернуться на місця. До своїх авторів, до мешканців сіл і міст Львівщини, які цього року потрудились на славу для того, щоби зробити свій будень комфортнішим і сучаснішим. Вітаю усіх учасників процесу – 542 переможців, членів конкурсної комісії, та експертів з цим успіхом.

12 квітня. Засідання Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області

Цьогоріч мені, на пару з Іриною Гримак випало бути співголовою конкурсної комісії по мікропроектах. Констатую – рік за роком сама концепція проекту вдосконалюється, стає доступнішою і практичнішою. Що дуже тішить – сам процес є абсолютно прозорим і публічним як і правила. Попри те, що комусь кортить прикрити погані результати звинуваченнями у заполітизованості та упередженні, як співголова, відповідально заявляю: перемогли дійсно найсильніші. У процес відбору, окрім самих експертів, участі ніхто не брав. Не треба шукати чорного кота в чорній кімнаті. Отже, результати роботи районів – на лице.

Переможці Конкурсу мікропроектів 2017 у розрізі районів

Як на мене, не менш важливим за самі зміни, які принесе людям реалізація мікропроектів, є фактор самоорганізації громади. Люди розуміють, що є шанс щось змінити. Змінити за участі влади, але співфінансування треба шукати самим. Приємно спостерігати як народ гуртується, радиться, ретельно виписують свої проекти і спільно шукає спонсорів, меценатів чи переглядає місцеві бюджети. Як бачимо по результатах, найбільше громади прагнуть покращити стан освіти.

Переможці Конкурсу мікропроектів 2017 у розрізі галузей

Отож, зволікати нікуди – після Великодня треба закочувати рукави і братись до роботи: переможці повинні запустити процес реалізації свого мікропроекту до 31 травня. Зауважу - першочергово повинні освоюватись кошти громади та спонсорів, базових та районного бюджетів, лише опісля – обласні кошти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук