Міліція і ДСНС кажуть, що газопровід на Полтавщині таки підірвали

Вибуховий пристрій, в результаті спрацювання якого стався вибух на ділянці газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород», було закладено під основу бетонної опори трубопроводу.

Про це заявив під час засідання Кабінету Міністрів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, зазначивши, що це лише попередні дані, передає РБК-Україна.

«Під час вивчення обставин події головною причиною і головним аспектом нашої уваги, слідчих органів і органів надзвичайних ситуацій є зовнішнє втручання. Ми припускаємо, що вибуховий пристрій було закладено під основу бетонної опори трубопроводу, після чого відбулося два коротких вибухи і потім великий вибух», — заявив Аваков.

За його словами, розміри воронки від вибуху досить значні. Аваков зазначив, що вибух випадково не відбувається в місці, де знаходяться чотири труби одночасно.

У свою чергу Державна служба з надзвичайних ситуацій України виявила ознаки впливу вибухових речовин на пошкодженій 17 червня у Лохвицькому районі Полтавської області ділянці магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород». Про це очільник відомства Сергій Бочковський повідомив у доповідній міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.

«В ході вивчення обставин події встановлено, що причиною вибуху є зовнішнє втручання. За результатами оглядів елементів газопроводу виявлено, що сліди зносу і корозії відсутні, а залишки мають ознаки бризантної дії вибухових речовин», — наголошується в документі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук