Міліція і СЕС ліквідують стихійну торгівлю до Євро-2012
Міліція спільно з СЕС має намір на час Євро-2012 прикрити всю стихійну торгівлю, оскільки це — «найбільша загроза епідеміологічному благополуччю».
Державна санітарно-епідеміологічна служба (СЕС) має намір ліквідувати місця стихійної торгівлі до Євро-2012, заявив начальник відділу організації державної СЕС України Віктор Ляшко.
«Найбільша загроза епідеміологічному благополуччю сьогодні — це стихійна торгівля ... Тому вже на сьогоднішній день напрацьовано механізм Міністерства внутрішніх справ з органами виконавчої влади — будемо працювати посилено для того, щоб на період чемпіонату ліквідувати стихійну торгівлю», — сказав він на прес-конференції у вівторок, 27 березня.
Ляшко зазначив, що місця стихійної торгівлі існують практично в усіх регіонах України, зокрема і в містах, де приймають Євро, в зонах масового відпочинку і курортних зонах.
Нагадаємо, що українська влада до Євро-2012 також активно ліквідовує безхатніх тварин, причому робить це з особливою жорстокістю, яка вже викликала протести в Європі і заклики бойкотувати чемпіонат.