Мінекономіки оголосило конкурс на посаду керівника «Укрзалізниці»

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 25 лютого 20166860

На сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі з’явилося оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду голови правління ПАТ «Українська залізниця».

Відповідна інформація з’явилася на сайті міністерства у розділі «Вакансії».

Перед новим керівником ставляться цілі і завдання створити компанію, що стане найкращим прикладом ефективної організації бізнесу і прикладом для наслідування за рівнем прозорості, відкритості та якості стандартів управління; провести реформування моделі управління бізнесом, здійснити трансформацію організаційної структури шляхом впровадження бізнес-процесів та інструментів управління ефективністю, які відповідатимуть кращим світовим стандартам; забезпечити впровадження якісно нових систем управління в компанії, що дозволить створити бізнес, в якому відношення до якості послуг буде на рівні європейських стандартів а також забезпечити ефективність та прозорість комерційних операцій компанії, і, як наслідок, зростання фінансових результатів. Новий керівник також повинен вміти забезпечити стратегічну та фінансову стійкість компанії під час кризових процесів.

Серед вимог до претендентів – вища освіта (Наявність додаткової освіти в галузі менеджменту або бізнес-адміністрування буде перевагою). Значною перевагою також буде відмінне володіння англійською мовою. Також кандидат повинен мати значний досвід управління великими компаніями, займаючи вищу керівну позицію (рівень N – позиції генерального Директора/голови правління та позиції N-1 – членів правління чи директорів) понад 5 років, з підтвердженим досвідом керування проектами організаційних змін та реформування бізнесу. Перевагою буде наявність досвіду роботи у міжнародних, географічно розподілених та складно організованих промислових компаніях, з великою капіталоємністю та орієнтацією як на корпоративних клієнтів, так і на приватну аудиторію.

Крім того, обов'язковим є успішний досвід розробки та керування складними проектами організаційних змін (трансформація моделі управління, реструктуризація бізнесу, запуск бізнесу в нових країнах, злиття/поглинання компанії);

Також серед вимог є пункт «відсутність конфлікту інтересів».

Деталі про вакансію можна прочитати на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук