Міненерго запропонувало збільшити норми споживання газу в будинках без лічильників

У Міненерговугілля вважають, що норми споживання газу, які діяли раніше, були заниженими, що призводило до державних збитків

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України пропонує Кабінету міністрів України вкотре змінити норми споживання газу для населення без лічильників. Про це йдеться в проекті постанови уряду, інформує канал «Прямий».

Згідно з документом, норматив споживання газу для домогосподарств, що використовують лише газову плиту за наявності центрального гарячого водопостачання, пропонується закріпити на рівні 5,8 м3 на місяць на одну людину (з квітня по вересень) і 8,8 м3 на одну людину (з жовтня по березень).

Також зазначається, що при наявності газової плити та відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача в квітні-вересні буде встановлено норму 8,3 м3 на одну людину на місяць і в жовтні-березні - 13,7 м3 на одну людину на місяць.

Разом з тим, при наявності газової плити і водонагрівача в квітні-вересні пропонується встановити норму 20 м3 на одну людину на місяць і в жовтні-березні - 25 м3 на одну людину на місяць.

Окрім того, пропонують встановити в період відсутності централізованого гарячого водопостачання населення норму споживання природного газу на газову плиту: на квітень-вересень - 9,3 м3 на людину на місяць і на жовтень-березень - 14,2 м3 на людину на місяць.

У Міненерговугілля вважають, що норми споживання газу, які діяли раніше, були заниженими, через що щороку громадяни України безоплатно споживали 383 млн м3 газу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук