Міненерговугілля спільно з іноземними експертами розробить план реагування на НС

СуспільствоОксана Руда, 15 червня 20152490

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України спільно з міжнародними експертами розпочало розробку плану реагування на надзвичайні ситуації, що дасть змогу запобігти виникненню нештатних ситуацій у реалізації енергетичної політики країни. Про це повідомив керівник управління євроінтеграції Міненерговугілля Михайло Бно-Айріян на своїй сторінці у Facebook.

«У липні ми чекаємо великого «десанту» експертів США, Канади і ЄС, які впродовж місяця писатимуть план», – повідомив він за підсумками зустрічі з представниками Міністерства енергетики США Вільямом Браяном, Робертом Стілом та Ендрю Вогтом, а також з представниками посольств США і Канади в Україні, пише Інтерфакс.

Бно-Айріян уточнив, що план реагування складатиметься з двох документів:пПлану дій на зимовий період, який визначатиме необхідні заходи і обсяги газу, вугілля та інших енергетичних ресурсів на опалювальний сезон, і плану стійкості.

«Другий документ має глобальне завдання. Він міститиме всю систему реагування на надзвичайні ситуації в енергетичній сфері і розроблятиметься на три-п'ять років. Це те, що є в усіх розвинених країнах, і те, що потрібно нам», – пояснив керівник управління.

Він уточнив, що на державному рівні відповідальними за цей процес будуть віце-прем'єр Валерій Вощевський і міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

Бно-Айріян додав, що на вересень заплановано штабні навчання для представників міністерств і відомств з метою відпрацювання цього плану.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук