Мінфін, Міненерговугілля і АМКУ спільно врегульовують питання з виплатою зарплат шахтарям

ЕкономікаРоман Ганкевич, 16 лютого 20182621
У держбюджеті 2018 року передбачено ₴1,3 млрд на програму реформи вугільнодобувної галузі України

Міністерство фінансів України спільно з Міністерством енергетики та вугільної промисловості та Антимонопольним комітетом України (АМКУ) відпрацьовують заходи щодо вирішення проблеми з боргами по виплаті заробітної плати шахтарям державних шахт. Про це повідомляється на сайті Мінфіну.

Як зазначається, Міністерство фінансів залучили до вирішення проблеми з боргами із зарплати шахтарям за дорученням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Відпрацьовуються невідкладні заходи для здійснення платежів. У міністерстві наголосили, що вранці 15 лютого одержали паспорт за відповідною бюджетною програмою від Міненерговугілля, затвердження якого є однією з необхідних умов для здійснення платежів Державною казначейською службою.

«Паспорт був розглянутий в екстреному порядку і вже затверджений», - відзвітували у Мінфіні.

Обсяг необхідного фінансування прописаний в паспортній програмі Міненерговугілля. «До моменту її подачі до Мінфіну відомство не має даних про суму коштів, яка повинна бути спрямована на виплату заробітної плати шахтарям», відзначено в повідомленні.

«Ситуація із заборгованістю по виплатах заробітних плат шахтарям неприпустима. Мінфін підключився, щоб допомогти вирішити проблему в екстреному режимі», - пояснив ситуацію міністр фінансів України Олександр Данилюк і заявив, що наразі Міненерговугілля відпрацьовує проблемні питання з Антимонопольним комітетом, щоб «якомога швидше врегулювати ситуацію і здійснити платежі».

У Мінфіні нагадали, що в держбюджеті-2018 передбачено 1,3 млрд грн на бюджетну програму «Проведення заходів щодо забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції і подальшого реформування державного сектора вугільної промисловості».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук