Мінфін оприлюднив докази порушень Насірова на посаді голови ДФС

Мінфін оприлюднив докази порушень Насірова на посаді голови ДФС
фото Політека
Екс-голова ДФС Роман Насіров припустився порушень, коли очолював службу

Відсторонений від виконання обов'язків голови ДФС Роман Насіров припустився низки порушень під час перебування на посаді очільника служби. Про це йдеться у листі Міністерства фінансів на адресу Кабінету міністрів, який оприлюднив проект Марлін.

У документі вказано чотири порушення Насірова: блокування створення Міжрегіональної митниці, невиконання ключових показників ефективності реформи ДФС, затверджених програмою розширеного фінансування EFF Міжнародного валютного фонду, невиконання численних вказівок Мінфіну, наданих з метою недопущення погіршення умов обслуговування платників податків та порушення процедури відпусток.

Як зазначається, від серпня 2016 року Мінфіну було доручено затвердити положення про зазначену митницю. Однак ДФС переховувало власний наказ №871 від 18.10.2016 р. від чиновників Мінфіну, яким затверджено положення про Міжрегіональну митницю. Цей же наказ підлеглі Насірова ховали від Мін'юсту, яке офіційно реєструє урядові документи.

Мін'юст зробив два запити до ДФС, проте зазначений наказ не було надано. «У Мінфіні роблять висновок, що ухвалення наказу №871 та наступна реєстрація Міжрегіональної митниці призведе до визнання діяльності такої митниці незаконною», - заявив Олександр Данилюк.

Звіти щодо досягнення ключових показників ефективності Мінфіну не надавались, що є також порушенням. У листі зазначено, що Насіров не відзвітував про проведену роботу щодо обслуговування платників податків у вказаний термін, а на робочому місці був відсутній.

Щодо порушення процедури відпусток, Насіров мав погоджувати відпустку з главою уряду та міністром фінансів. «У ДФС заявили, що відпустку у лютому місяці погоджував Степан Кубів, перший віце-прем'єр. Втім, будь-який документ на підтвердження слів про Кубіва у податковій надати відмовилися», - йдеться у листі.

Нагадаємо, в липні суд відмовив Насірову у виїзді до Німеччини на лікування. Це сталося вже після того, як він вийшов під заставу з умовою здачі паспорта. У серпні суд заарештував все наявне в державному реєстрі нерухоме майно Насірова.

Роману Насірову інкримінують зловживання владою або службовим становищем. Це пов'язано з рішеннями про розстрочення податкових боргів підприємствам, пов'язаним із народним депутатом Олександром Онищенком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук