Мінфін оприлюднив лист Коломойського і Боголюбова з проханням націоналізувати «ПриватБанк»

Міністерство фінансів оприлюднило лист, який 16 грудня 2016 року колишні власники «ПриватБанку» направили до уряду з проханням придбати акції банку й прийняти позитивне рішення щодо його подальшої капіталізації. Про це повідомила прес-служба Мінфіну.

Зазначається, що термін, до якого колишні акціонери «ПриватБанку» Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов зобов’язалися забезпечити проведення реструктуризації кредитного портфелю, сплинув 1 липня 2017 року.

Водночас, що Коломойський і Боголюбов в листі передбачили можливість пролонгації терміну реструктуризації кредитів банку до 1 січня 2018 року.

Пролонгація передбачена «у випадку реструктуризації до 1 липня 75% від сукупної від сукупної основної суми відповідних кредитів».

Фото — Міністерство фінансів України

«Міністерство фінансів очікує, що найближчим часом консорціум компаній надасть фінальний звіт, після опрацювання якого буде прийматись рішення щодо подальших кроків», — йдеться у повідомленні.

Водночас, за даними Мінфіну, значного прогресу в реструктуризації досягнуто не було.

«Натомість ми спостерігаємо скоординовану юридичну та медійну кампанії проти інтересів держави», — йдеться в заяві.

Нагадаємо, 21 грудня 2016 року «ПриватБанк» офіційно перейшов у державну власність. Міністерство фінансів та Національний банк оцінили потребу капіталу «ПриватБанку» в 148 млрд грн. Мінфін докапіталізував банк на 116,8 млрд грн, з яких 9,8 млрд грн надійшли до банку у 2017 році.

З метою оздоровлення «ПриватБанку» НБУ монетизував облігації внутрішньої державної позики, випущені Мінфіном для капіталізації банку, на суму 25,8 млрд грн.

Між тим, у розслідуванні журналістів «Схем» йшлося про те, що перед націоналізацією з «ПриватБанку» вивели 110 млрд грн на фірми, які існували тільки на папері.

Окрім того, Ігор Коломойський звернувся до Печерського районного суду Києва з проханням розірвати договір поруки з Нацбанком по боргах «ПриватБанку».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук