Мінфін пропонує позбавити стипендій майже всіх студентів

Витрати на стипендії пропонують урізати вже з 1 січня 2017 року

ЕкономікаАндрій Стець, 9 серпня 201631293

Міністерство фінансів України пропонує урізати витрати на стипендії з нового бюджетного року. Про це йдеться у відповіді Міністерства освіти і науки на інформаційний запит журналістів щодо інформації про скасування стипендій, пише «Українська правда».

Як повідомили у відомстві, Мінфін надіслав головним розпорядникам бюджетних коштів інструктивний лист про підготовку запитів до проекту державного бюджету на 2017 рік та проекту прогнозу державного бюджету на 2018–2019 роки.

«Мінфін повідомив Міністерство освіти і науки, що на наступний бюджетний рік видатки на стипендію передбачені тільки для учнів та студентів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», а також, аспірантам та докторантам», – йдеться у відповіді МОН.

У міністерстві також повідомили, що ініціативу Мінфіну не підтримують та зазначили, що МОН не розробляв і не ініціював проектів нормативно-правових актів, спрямованих на зниження рівня забезпечення стипендіями учнів та студентів. 

Як пише видання, якщо рекомендації Мінфіну будуть враховані у бюджеті на наступний рік, вже з 1 січня 2017 року багато бакалаврів та магістри не отримуватимуть стипендію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук