Мінфін випустить додаткові облігації на $345 млн

ЕкономікаАндрій Стець, 27 квітня 20160

Кабінет міністрів України за пропозицією Міністерства фінансів 27 квітня підтримав рішення здійснити додатковий випуск і розміщення облігацій зовнішніх державних позик України та державних деривативів, щоб завершити технічні питання реструктуризації зовнішнього державного боргу України, проведеної в листопаді 2015 року. Відповідна постанова розміщена на сайті Кабміну.

Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 27 квітня №309 Мінфін здійснить додатковий випуск і розміщення облігацій зовнішньої держпозики 2015 року по прибутковості 7,75% річних на загальну суму 346,593 млн доларів США і державних деривативів на загальну умовну суму 84,059 млн доларів США.

Для остаточного завершення реструктуризації державного і гарантованого державою боргу залишилися зобов'язання України здійснити додатковий випуск нових облігацій і державних деривативів для власників старих облігацій на загальну суму близько 430,6 млн доларів США.

У Мінфіні нагадали, що минулого року успішно виконали реструктуризацію 13 з 14 серій облігацій зовнішніх державних позик і гарантованих державою єврооблігацій, що входили в периметр реструктуризації, і єдиним неврегульованим державним боргом залишається так званий «російський борг» сумою 3 млрд доларів США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук