Росія погодилася відкласти слухання щодо «боргу Януковича», – Мінфін

ЕкономікаАндрій Стець, 22 квітня 20161520

Незважаючи на те, що раніше Росія відмовлялася вести діалог з Україною про відкладення слухання по справі про стягнення з України боргу в 3 млрд доларів, напередодні самого судового засідання Російська Федерація погодилася надати додатковий час, запитуваний Україною.  Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів України.

Російська влада  наполягала на тому, щоб питання щодо українського боргу вирішував англійський суд.

«Але напередодні самого судового засідання Росія визнала доцільність продовження строку для України і прийняла рішення не витрачати час суду на вирішення справи, яку явно програє», - зазначили в українському відомстві.

Раніше в Мінфіні РФ заявляли, що Україна вже двічі просила відкласти слухання по боргу в 3 млрд доларів.

Як інформував ZAXID.NET, на початку березня 2016 року Україна повідомила Високий суд Англії про свій намір оскаржувати усі позовні вимоги РФ щодо боргу в 3 млрд доларів.

Нагадаємо, 17 лютого Мінфін РФ подав до високого суду Лондона позов до України щодо боргу у 3 млрд доларів США часів президента Віктора Януковича. За словами міністра фінансів РФ Антона Сілуанова, переговори в дусі «доброї волі» з українською стороною нібито не склалися.

Раніше Україна ввела мораторій на обслуговування євробондів на 3 млрд доларів США виділених РФ режиму Януковича в грудні 2013 року.

У відповідь Росія заявила, що буде захищати свої інтереси в суді. 9 грудня 2015 року президент Росії Володимир Путін доручив міністрові фінансів Антонові Силуанову подати в суд на Україну у зв’язку з неповерненням кредиту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук