Мінімальна зарплата на митниці має становити 4 тис. грн, - Держмитслужба

8 вересня 201151250

Державна митна служба України хоче, щоб уже з наступного року працівникам митниці підвищили зарплату. Так, зарплата молодого інспектора, за словами члена колегії Державної митної служби України Віктора Бондара, має становити мінімум 4-5 тис. грн.

«Перед керівництвом Держмитслужби стоїть зараз завдання, щоб у бюджеті за 2012-й рік отримати показники по заробітній плані, які дозволили б дійсно фахівцям молодим існувати і, скажімо так, вирішувати свої питання. Ми розуміємо, що низький рівень заробітної плати постійно спонукає до пошуку якихось додаткових елементів заробітку. В той же час ми розуміємо і показуємо, і керівництво держави це розуміє, що тільки достойна заробітна плата може дійсно поміняти ситуацію, щоб люди перестали шукати якісь корупційні пригоди», - розповів Віктор Бондар на прес-конференції у Львові 8 вересня.

За його словами, Державна митна служба України відчуває підтримку керівництва держави і особисто Президента України у тому, що в працівники головних бюджетоутворюючих організацій України мають отримувати достойну заробітну плату. «Ми очікуємо, що бюджет 2012 року поміняє ситуацію», - зазначив Віктор Бондар.

Відповідаючи на запитання, про яке саме підвищення зарплати може йтися, Віктор Бондар пояснив:

«Бюджет на 2012 рік тільки зараз закінчує формуватися. Ми не знаємо до кінця всіх основних показників… Ми ініціювали, показували досвід навіть тієї самої Грузії, яка є на сьогодні доволі-таки зразковою, і показали, що молодий інспектор, який приходить на роботу в митний департамент, в Грузії отримує мінімально 700 доларів. Це – дійсно той рівень мінімального забезпечення, який дозволяє молодому інспектору якось забезпечити своє існування, проживання і мінімальні потреби. А досвідчені фахівці митної служби Грузії виходять навіть на рівень зарплат 3,5-5 тис. доларів. Тобто там, де через руки людини проходить товарообіг навіть на сотні мільйонів доларів, ми маємо чітко відчувати, що треба зробити все, щоб в нього не було спокуси шукати пригоди на голову і зменшувати надходження в державний бюджету».

«Ми наполягаємо, щоб виходити з цієї цифри, щоб вийти на цифру принаймні 500-700 доларів, 4-5 тис. грн мінімум поставити для молодих фахівців», - уточнив він.

Як інформував ZAXID.NET, сьогодні, 8 вересня Віктор Бондар представив нового керівника Львівської митниці. Ним став Денис Пудрик. Попередній начальник Львівської митниці Микола Харкавий очолив Тернопільську митницю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук