Мінінформполітики закликало запровадити антифейкові механізми в українському сегменті Facebook

Мінінформполітики закликало запровадити антифейкові механізми в українському сегменті Facebook
Міністерство інформполітики просить адміністрацію Facebook дозволити українським користувачам позначати фейкові новини

Міністерство інформаційної політики звернулося до адміністрації Facebook з проханням запровадити антифейкові механізми в українському сегменті соцмережі, повідомили у прес-службі відомства.

«Ми проаналізували інтернет-простір, врахувавши запити користувачів, звернулися до керівництва соціальної мережі Facebook із проханням розробити механізм боротьби із фейковими новинами для українців за аналогією до інших країн. У свою чергу, МІП готове сприяти процесу за вказівками адміністрації мережі», – прокоментував звернення міністр Юрій Стець.

За його словами, соціальна мережа в Україні набирає все більшої популярності серед користувачів, а також є джерелом інформації й для багатьох ЗМІ. Тому українці мають право отримувати точну та правдиву інформацію в Facebook.

Нагадаємо, нещодавно адміністрація Facebook анонсувала запровадження антифейкових механізмів у США та Німеччині. Вони надаватимуть користувачам можливість позначати новини як ненадійні для подальшого їх розгляду спеціалізованою агенцією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук