Міністерство економіки пропонує скасувати цінове регулювання на енергоресурси для населення

ЕкономікаРоман Ганкевич, 14 грудня 201711423
Міністерство економіки пропонує скасувати цінове регулювання на енергоресурси для населення
фото Depositphotos
Скасування регулювання цін стосується вугілля, вугільних брикетів, пічного побутового палива, торфу, дров та інших ресурсів для населення

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) оприлюднило проект постанови про скасування регулювання цін на низку товарів і послуг, зокрема на етиловий спирт, паливно-енергетичні ресурси, а також випуск друкованої продукції бюджетним коштом. Про це поінформували у прес-службі міністерства.

Як зазначається, ухвалення такої постанови дасть змогу забезпечити конкурентні умови та залучити інвестиції в модернізацію виробничих потужностей. Скасування цінового регулювання щодо паливно-енергетичних ресурсів стосується вугілля, вугільних брикетів, пічного побутового палива, торфу, дров, освітлювального гасу та скрапленого газу, які відпускаються населенню для побутових потреб.

Проект постанови також передбачає скасування цінового регулювання продукції громадського харчування в загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, низки послуг у річкових портах і розробку документації із землеустрою та проведення робіт з оцінки землі.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів скасував державне регулювання цін на продовольчі товари з 1 липня 2017 року. Голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин заявляв, що цей крок був передчасним і спричинив зростання інфляції в умовах монополізованої економіки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук