Міністерство інформполітики представило проект Концепції інформбезпеки України

Експертна рада при міністерстві інформаційної політики представила проект Концепції інформаційної безпеки України, який розроблено згідно з графіком виконання програми дій уряду на 2015 рік, повідомляє прес-служба Мінінформполітики.

«В основу проекту Концепції покладена нова парадигма інформаційної безпеки, а саме: забезпечення інформаційного суверенітету України шляхом сталого розвитку національного інформаційного простору та захисту цього процесу від зовнішніх і внутрішніх загроз. Випереджальний поступ, співпраця держави, громадянського суспільства та приватного сектору, а не глуха оборона та марне прагнення закритися від світових тенденцій - ось що має визначати основу національної політики у сфері інформаційної безпеки.», - йдеться у повідомленні.

У документ також закладено конкретні механізми реалізації завдань із забезпечення інформаційної безпеки держави та додаткові режими громадського контролю за цією діяльністю.

Зазначається, що наступним етапом роботи Експертної ради при міністерстві інформаційної політики стане направлення проекту Концепції інформаційної безпеки для експертної оцінки фахівцями із ОБСЄ та інших міжнародних організацій.

Нагадаємо, що до складу Експертної ради з розробки Концепції інформаційної безпеки та з питань розвитку інформаційного простору України увійшли 16 експертів із сфер інформаційної політики, безпеки, освіти, медіаменеджменту та журналістики. Експерти розпочали роботу над документом 26 березня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук