Міністр інфраструктури пропонує змінити назву свого міністерства

СуспільствоВолодимир Пиріг, 10 листопада 20161300

Голова Міністерства інфраструктури Володимир Омелян виступив з ініціативою зміни назви відомства, повідомила прес-служба міністерства.

Він вважає, що доречнішою назвою було б Міністерство транспорту та цифрової інфраструктури.

«Міністерство інфраструктури поступово впроваджує ті електронні сервіси, які є звичними та дієвими у багатьох країнах світу. Ми дивимося в майбутнє, і ті речі, які ми пропонуємо сьогодні, зроблять Україну успішною. Запровадження IT-сервісів сприяє прозорості, зрозумілості, послідовності, а головне – знищенню корупції в українській владі», – сказав Омелян на брифінгу в Кабміні, присвяченому старту другого циклу національного конкурсу IT-проектів EGAP Challenge.

Міністр також повідомив, що за останній рік його відомство відкрило «величезний масив даних, який був завжди прихований, який був предметом торгу, маніпуляцій чи зловживань».

Національний конкурс IT-проектів EGAP Challenge покликаний сприяти впровадженню нових інструментів «електронної демократії», щоб громадяни отримували якісні послуги з взаємодії з владою, впливу на неї, що в результаті призведе до підвищення її ефективності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук