Міністерство культури отримало від уряду нові повноваження у книговидавничій сфері

КультураРоман Ганкевич, 24 травня 20172440
Міністерство культури отримало від уряду нові повноваження у книговидавничій сфері
фото LUFA
Форум видавців у Львові

Уряд передав Міністерству культури низку повноважень у книговидавничій сфері. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабінету міністрів у середу, 24 травня, повідомляє «Урядовий портал».

Відповідно до внесених змін у Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України і Положення про Міністерство культури України, Мінкультури тепер має встановлювати порядок та критерії формування переліку книжкових видань, передбачених до випуску за бюджетними програмами випуску книжкової продукції, а також створювати умови для забезпечення бібліотек сучасною вітчизняною книжковою продукцією та світовою літературою в перекладі українською мовою на різних носіях.

Крім того, профільне міністерство тепер відповідає за розвиток книговидавничої справи та книгорозповсюдження, а також інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних книжкових виставках, ярмарках, форумах тощо.

Як зазначає урядова прес-служба, у 2016 році Мінкультури отримало повноваження, пов'язані з творенням Українського інституту книги, які наразі потребували підзаконного врегулювання. Зокрема, Український інститут книги опікується умовами для перетворення вітчизняної видавничої справи на культурну індустрію європейського зразка, формуванням єдиного книжкового ринку в країні, забезпеченням за допомогою вітчизняної книги вільного доступу громадян України до всіх сфер сучасних знань, відродженням культури читання. Крім того, ця установа бере участь в реалізації програм державної підтримки книговидавничої справи на підставі делегованих повноважень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук