Міністр Ігор Насалик поділив із дружиною нерухоме майно

Посадовець оприлюднив декларацію за 2017 рік

«Вся готівка залишилась за мною», – заявив Насалик

Дохід міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика за минулий рік зріс на майже два мільйони та становить 3 145 973 гривень. Відповідні дані зазначені в річній декларації посадовця за 2017 рік, що її оприлюднено в Єдиному держреєстрі, пише «Українська правда».

Згідно з декларацією, зарплатня міністра становить 528 340 гривень – вона зросла на понад 300 тисяч, порівняно з 2016 роком.

Крім того, Насалик задекларував дохід від продажу автомобіля, надання майна в оренду та проценти в «Державному ощадному банку України», «Приватбанку» та «Укргазбанку». Дружина посадовця, громадянка Росії Гюзель Насалик, вказала дохід від підприємництва – понад 2 мільйони гривень.

В 2017 році Насалик вказав як місце проживання селище Козин поблизу Києві, де він та дружина володіють двома земельними ділянками та будинком. Раніше міністр декларував проживання в Києві, де він прописаний.

Загалом у власності Насалика та дружини три земельні ділянки, будинок, квартира, офіс та два паркомісця. Нерухомість та інше майно подружжя торік розділило, про що свідчить зафіксований в декларації правочин. Зокрема, ділянка землі, будинок та квартира перейшли у власність дружини Насалика.

В коментарі журналістам міністр підтвердив, що це відбулось саме в межах сімейного поділу майна. «Ми вирішили укласти договір… Це поширена європейська практика»,– пояснив Насалик.

«Вся готівка залишилась за мною», – додав він.

В декларації зазначено, що на банківських рахунках Насалика – понад 14 мільйонів гривень та близько 777 тисяч доларів. Готівкою міністр зберігає 600 тисяч гривень та 20 тисяч доларів.

Гюзель Насалик декларує майже 558 тисяч гривень на банківських рахунках та 10 тисяч доларів готівкою.

В автопарку родини Насаликів два Mercedes-Benz – самого міністра та дружини – і Toyota сина. ВАЗ та Mazda, якими раніше володіла родина, в 2017 році були продані.

Серед іншого в декларації міністра зазначаються спортивно-оздоровчі послуги, на які міністр витратив торік 89 600 гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук