Міністр інформації України поставив в один логічний ряд «фашистів» і «бандерівців»

Міністр інформаційно політики України Юрій Стець

Міністерство інформаційної політики України поширило офіційну заяву міністра Юрія Стеця, у якій він поставив в один логічний ряд поняття «фашисти» та «бандерівці». Заява Стеця обурила багатьох українців.

Опублікована ввечері 2 червня на офіційному сайті заява Міністерства інформаційної політики (МІП) стосувалась публічної дискусії, що виникла навколо публікацій сайту «Миротворець». Зокрема, у заяві наголошувалось, що уряд України підтримує свободи преси і засуджує тиск на журналістів, однак вважає незаконним проникнення журналістів на окуповану територію України з боку Росії без відповідного дозволу української влади.

Серед іншого, у цій заяві наведена розлога цитата міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, у якій він поставив в один логічний ряд поняття «фашисти» і «бандерівці» .

Повністю цитата Стеця звучала так: «Ми всі маємо бути зацікавленими в об'єктивному висвітленні ситуації на Донбасі, ми маємо знати, що і як відбувається там: чим живуть наші українські громадяни, як глибоко вкорінилась російська пропаганда, яка змальовує нас з вами фашистами і бандерівцями».

Порівняння Юрія Стеця у негативному контексті «бандерівців» з «фашистами» обурили багатьох українців, користувачі соцмереж не добирають слів (увага, ненормативна лексика!). При цьому багато користувачів зауважуть, що глава міністерства, яке мало б боротися з російською пропагандою, сам демонструє, що живе у полоні стереотипів цієї пропаганди.

ZAXID.NET звернувся в МІП з проханням пояснити цю заяву міністра. Юрій Стець відповів, що таку реакцію у мережі спричинило те, що фразу вирвали з контексту. Насправді ж він і надалі вважає, що все звучить дуже логічно.

«Російська пропаганда називає нас фашистами і бандерівцями, це можна побачити навіть у російського пропагандиста Кісельова. Якщо би це була моя цитата «я вважаю, що ми фашисти і бандерівці», то це виглядало би дивно, але це ж не так. Якщо ж дивитися автентичну інформацію, то воно все виглядає дуже логічно», – сказав ZAXID.NET міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук