Міністр культури назвав «революційним» законопроект про держпідтримку кіно

КультураАК, 26 жовтня 20153361

Міністр культури України В’ячеслав Кириленко заявив про намір збільшити до 25% частку українського кіно у вітчизняному кінопрокаті, а частку українських телесеріалів до 50%. Про це Кириленко заявив у своїй програмі на Українському радіо, коментуючи новий  законопроект «Про  державну підтримку кінематографії в Україні», внесений на розгляд Верховної Ради.

«Він (законопроект) абсолютно революційний, тому що дає нові можливості для підтримки кіновиробництва в Україні. По-перше, вітчизняні телесеріали  дістануть право бути профінансованими  частково із державного бюджету. Зараз це заборонено. По-друге, великі стимули отримає  продюсерське кіновиробництво, це стосується і іноземних кіновиробників, які здійснюватимуть кінопроцес на території України, тобто тут будуть створювати робочі місця, залучати наших акторів,  вкладатимуть у інфраструктуру і таке інше», – цитує слова В’ячеслава Кириленка прес-служба Мінкульту.

«Наше завдання – збільшити  частку українського кіно у кінотеатрах від 2,5% як це зараз, щонайменше до 25% за п’ять років. Збільшити частку  українських телесеріалів  у кінопросторі  на позначці 50 +. Мінімум половина, решта це може бути Польща, Туреччина, Сполучені Штати Америки. У випадку підтримки в парламенті, Міністерство культури забезпечить цей прорив, і ми сподіваємось на підтримку всіх, кому небайдужа доля нашого рідного українського кіно», – додав Кириленко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук